KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7953017
nr 795 3017
Akvarell
Teodor Billing, landskap, signerad, ramens innermått: 26x36
Utrop:
1.500 kr
Såld:
450 kr
måndag 3 december 2012
kl 17:23:24
300 kr
350 kr
400 kr